Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hatásos elektromos cigi?

Hatásos elektromos cigi?

Figyelt kérdés
Vettem egy e-cigit vaterán 3000 ért nem rossz de nem az igazi... Pont az a hatás hiányzik ami lemegy a torkomon. valaki tudna tapasztalata alapján olyat ami tényleg olyan mint az igazi? Nem baj ha drágább! Link is jöhet!
2012. márc. 11. 01:19
 1/8 LeGrady ***** válasza:

Alapvetően ez összes e-cigi folyadékból vízpárát csinál. A drágábbak kevesebb energiát használnak, kisebbek, esetleg kevésbé érzékenyek a túlhasználatra. Az "élmény"-t alapvetően a használt folyadék/patron adja meg, tehát abból próbáljs másikat szerezni.


Mivel itt vízpáráról van szó, ezért meleg, száraz füsttel nem igazán fogsz találkozni - viszont így nem fogja kiszárítani a torkod, vagy köhögésre ingerelni.

2012. márc. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez mega sok "füstöt" generál. Mentolos liquidet kell venni. Azt érezni fogod. De ne tőlük rendelj folyadékot.

2012. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lockstock válasza:
Ezt nézd meg a vaterás cigikről: [link]
2012. márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem (csak) vaterás cigik. És nem értem ki agitálta ilyenre, hogy ezt belinkeld?
2012. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lockstock válasza:
100%

Nem aggitálta senki drága barátom, csak elgondolkoztam. Én is vásárlás előtt álltam és elgondolkoztam azon, hogy mivel nem egy régi cucc, hogyan kerülhet 1290 Ft-ba 30 patronnal. Elkezdtem utána járni a dolgoknak, úgy találtam ezekre a youtube-os videókra. Aztán fórumoztam, véleményeket olvastam, keresgettem. Végül megtaláltam a helyes választást.


Kedves kérdező!


Ma érkezett meg a saját cigim. [link]

Innen rendeltem egy szimpla 650-es Helix/halmizer akciós készletet. Én 2 10 ml liquidet is kaptam hozzá. Jelzem, hogy tegnap rendeltem, elutaltam a vételárat és a 400 ft postaköltséget, majd az utalásról szóló bizonylatot elküldtem a kapcsolattartó e-mail címére, mert azt írta, hogy így tudja azonnal postázni. Még tegnap feladta ajánlott elsőbbségivel, ma reggel hozta a postás. A cigiről: beletöltöttem az egyik lötyiből a patronba, összetekertem, megnyomtam a gombot és beleszívtam. Először torkon, aztán tüdőn rúgott. Azóta barátkozunk. Reggel óta nem szívtam hagyományosat, elvagyok ezzel. :D


A választáshoz 1 kis további segítség: http://www.youtube.com/watch?v=Z96yxw5h73E


A porlasztóról egy kis további anyag:


http://www.youtube.com/watch?v=8yBlEOuemO8

2012. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csongee válasza:
100%

Hát igen! A jó öreg blackiex sokunknak segített az e-cigivel kapcs. Én jelen 3 hónap 13 nap-nál járok az e-cigimmel, analóg cigi nélkül persze! Ha rám hallgatsz beírod ezt a címsorba--> www.ecigiforum.hu Itt barátom mindent megtudsz! Jah és linkek, hogy honnan rendelj és mit-->

www.ecigi.shop.hu

www.ecigionline.hu

www.evapor.hu

www.vapourtime.hu

Ego, vagy joye 510-es e-cigit ajánlok, hozzá pedig vision, helix(hal-mizer), raven esetleg dupla fűtőszálas integrált patronokat,(ezek mind integrált patronok, vagyis egybe van építve a tank és a porlasztó), a másik megoldás a kazános, vagyis külön a tank és külön a porlasztó, ebből pedig a joye 510 t;t2;t-3;lr stb... esetleg NG tankrendszert EGO akksihoz. De írd be youtubera, hogy hondapapi, majd az első vidi alatt kattints rá arra, hogy hondapapi, rengeteg hasznos videot fogsz találni!


üdv,

Csongi

2012. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csongee válasza:
100%

Jah bocs, amit kihagytam. Ha torkon akarod rúgni magad akkor 18-as erősségű PG-S (propilén-glikol), azaz ízbajnok lötyit rendelj és innen--> www.eliquid.hu Kedvencem a RY4 a dohányos ízeknél találod. Remélem segítettem!


üdv,

Csongi

2012. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném megköszönni a segítségét mindenkinek! Remélem megtalálom a jó cigit! Nagyon Kedvesek vagytok!köszi
2012. márc. 18. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!