Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehetett egy enyhe koffeinm...

Ez lehetett egy enyhe koffeinmérgezés?

Figyelt kérdés
A minap csináltam egy hülyeséget. Sokat kell tanulnom, és éjszakázni akartam, ezért túlzásba vittem a koffeint. Negyed órán belül hányinger jött rám hullámokban, gyorsan elkezdtem friss vizet inni. Befeküdtem az ágyba, és nem sokkal később el tudtam aludni. Mi volt ez a reakció? Enyhe koffeinmérgezés, vagy más?

2012. jún. 22. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

hányingert, émelygést, hasmenést, szédülést,okoz. A koffein függőséget okoz, oly mértékben, hogy mérsékelt fogyasztás utáni megvonás is fejfájással, émelygéssel, ingerlékenységgel.

valószínű, hogy tulzásba vitted.

A szervezet tartaléka is véges, pihenni kell. Koffein max kihozza ezt a tartalékot, aztán károsít.

2012. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gelazso ***** válasza:
Az elöttem szólónak igaza van.Én egy ilyen "élmény" miatt sokat olvastam a szakkönyvekben a koffeinröl és teljesen abbahagytam a kavé ivást. Ennek 20 éve.
2012. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!