Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe befelé dőlő lúdtalpnál...

Enyhe befelé dőlő lúdtalpnál (lent kép) segíthet az, ha tudatosan próbálok jobban a külső talpélen járni?

Figyelt kérdés

Ilyen lúdtalpam van kb: [link]


Így talán a cipőimet is kevésbé taposnám félre.


2012. máj. 27. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell neked egy jó ortopéd cipő.
2012. máj. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neem. Ennyire azért nincs lúdtalpam. :D 26 évesen nem fogok ortopéd cipőt hordani, köszi.
2012. máj. 27. 00:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Lúdtalpbetét.
2012. máj. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem írtam pontosan le: Úgy van lúdtalpam (ha ez az egyáltalán), hogy a vizes vagy homokos lábnyomom teljesen normális:

[link]

Ilyen, mint a jobb oldali képen.


A bokám dől picit befelé, a cipőimnek sem a talpát koptatom lúdtalpasan, hanem mondjuk a csizmáim szárán látszik a bokámnál, hogy befelé dőlnek. Meg a balerinacipőimnél, hogy csámpásan megyek bennük (bár azokban kb. mindenki).


Azért írtam, hogy enyhe lúdtalpam van. Vagy ez nem is lúdtalp, egész egyszerűen csámpásan járok? Anno kicsi koromban azt mondták, hogy enyhe lúdtalp.

Ezért kérdeztem, hogy lehetne-e ezen úgy javítani, hogy tudatosan próbálok jobban a külső talpélemen járni.


Lúdtalpbetétet balerinacipőkbe, saruba nem tudok sajnos tenni.


Mindenkit felpontoztam/ok, aki válaszol, köszönöm.

2012. máj. 27. 01:03
 5/6 A kérdező kommentje:
meg mondjuk flip-flopban is befelé lépek (ha érteitek). De a lábnyomom tök normális.
2012. máj. 27. 01:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt van jó lábtorna lúdtalpra:

[link]


[link]

2012. máj. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!