Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » WCzéskor erős fájdalmat érzek...

WCzéskor erős fájdalmat érzek és utána van, hogy vérzik a végbelem. Tudtok erre valami kúpot?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy 2 hétig antibiotikumot szedtem és annyit ment tőle a hasam, hogy azóta fáj ha wczek és van h vérzik is.. Már jártam igy régebben, akkor az Elevittől lett szorulásom és attól fájt igy. Akkor meg is tükröztek de csak egy kis repedést találtak, adtak rá kúpot és antibiotikumos kezelést. Most viszont nem akarok újra antibiotikumot szedni. Valakinek jó gyógymód?
2012. jún. 23. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Buzulmán vagy?
2012. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
orvos! el is rákosodhat, ha sérült a végbeled.
2012. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszertárben kérdezz rá a kúpokra meg a kenőcsökre, némelyiket recept nélkül is lehet. Sztem ugyan azok lehetnek jól mint az aranyérre, de majd ott megmondják.

Vaan aki a kamillás ülőfürdőt preferálja.

2012. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
56 százalékos válaszadó asszem rossz kérdéskörben válaszoltál!
2012. jún. 24. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!