Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha folyamatosan eszem, arra...

Ha folyamatosan eszem, arra tud valamit felírni az orvos?

Figyelt kérdés
folyamatosan csak ennék, az utóbbi egy évben, magamra is szedtem 10 kilót. elötte mondjuk fogyóztam, lehet ez az oka, hogy felborult az egyensúly. Ezzel tud valamit csinálni az orvos? Sajnos már minden nap reggeltől estig eszem kenyeret, csokit mindent, el sem tudjátok képzelni, a folyamatos hasfájás ellenére (mert annyit eszem) is tömöm magam tovább :( Nem érzem így jól magam, és nagyon nem szeretnék tovább hízni, de kicsit szégyellem, félek hogy az orvos nem venné komolyan ezt a "betegséget"

2012. jún. 23. 19:57
 1/4 A kérdező kommentje:

'a folyamatosan ennék'- hez hozzáteszem, hogy eszem is :(

Reggeli ebéd és vacsora között minimum 6-8 alkalommal még eszem valamit, most hogy nyár van és nincs sok dolgom még durvább lett a helyzet, szinte csak az evés tölti ki a napjaim.

2012. jún. 23. 20:05
 2/4 A kérdező kommentje:
ja és sok ideje nem jött meg, nem tudom ennek köze van-e a dologhoz. Terhes tuti nem vagyok. Ilyen problémával lehet a sima háziorvoshoz (gyerekorvoshoz) fordulni egyébként? (17 vagyok)
2012. jún. 23. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a házi gyerekorvost nyugodtan, ha gondolja majd beutal valahová. a nagy éhség magas inzulinszntet is jelenthet, vagy pl magas prolaktinszintnél a szervezet terhesnek érzi magát és raktározni akar. ennyi jut eszembe, általában a dokik ezt a problémát lekezelik és akaratgyangeségnek tartják, tévesen.
2012. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, ettől félek én is, hogy elküldenek azzal, hogy mostantól legyen erősebb az akaratom és kész. De ez nem ilyen egyszerű :(
2012. jún. 23. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!