Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 napja folyamatosan fáj/folya...

2 napja folyamatosan fáj/folyamatosan/, az ágyékomból a csípőcsont mellől indulva, a jobb herémig egy néha enyhe, néha erősebb fájdalomérzet? . Ha több ideig ülök pl, akkor felerősödik. Lent!

Figyelt kérdés
Viszont ha a herémet(jobb oldalit) megnyomom, akkor nem érzek fájdalmat. Olyan,hogy ami tartaná vagy megy bele valamilyen vezeték, v erek mintha húznák lefele. A másik amit itt is olvasgattam, nekem a bal herém az tök patentul áll,de a jobb annak tök eltérő az állása./teljesen vizszintes, meg fura a másikhoz képest/. DE viszont nem illik rá a herecsavarodás tünete, mert nem volt piros, meg nem fáj konkrétan csak a herém. Képek lesznek!! És ez az eltérő állás már egy jó ideje van.(jó egy éve.)
2011. dec. 7. 11:43
 1/2 A kérdező kommentje:
2011. dec. 7. 18:41
 2/2 anonim válasza:

Szerintem a kép alapján normálisan állnak a heréid. Nekem volt olyan, hogy a jobb herém picit megfordult a zacsiban, és nagyon fájt. Kézzel megmasszíroztam, és helyére ugrott.

Ha továbbra is fáj, mindenképp látogass meg egy urológust.

2012. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!