Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szőrszálak nőnek az ujjbegyeim...

Szőrszálak nőnek az ujjbegyeimen. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Az ujjbegyeimen 2-3 hónapja megjelent egy fekete szőrszál. Ilyen pici volt, már mm csak. Kiszedtem, gondoltam puff véletlen, vagy hogy esetleg nem is szőrszál, hanem valami beleállt a kezembe. Rá 1-2 hétre ismét előjött egy, onnantól 1,5-2 hetente mindig 1-1 szőrszál volt egyik ujjal végén.. 5-6 alkalom után volt egy fél hónapos 'szünet', mikor ez nem volt, de ma megint volt egy az egyik ujjamon.


Még annyi, hogy mikor megnyomom azt a részt, ahol van, eléggé fáj, mint egy bökés egy tüskével vagy tűvel.


Ja és ha valaki azért nézne ide, hogy azt írja, hogy kamu, annak üzenem, hogy nem, nem kamu. Válaszadásom is 80% fölötti, szóval higgyétek el, nem 'trollkodni' járok ide.



2012. jún. 23. 22:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Dokihoz még nem mentem, most sikerült elintéznem a háziorvos váltást is. Bőrgyógyászhoz ebben a hónapban megyek, gondolom talán még ő segíthet.
2012. jún. 23. 22:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem lehet, hogy valami kamaszkori hormon? Bár nem értek hozzá.
2012. jún. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
19. évemet taposom.
2012. jún. 25. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!