Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 napja zsibbad a bal kisujjam...

2 napja zsibbad a bal kisujjam. Ez probléma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval, 2 napja arra ébredtem, hogy zsibbad a bal kisujjam. Nem tartottam nagy gondnak, gondoltam elmúlik 20 perc alatt maximum.De nem.

Akkor arra gondoltam, hogy elfeküdtem, és másnapra elmúlik. De megint nem.

Masszíroztam, mozgattam (azzal amúgy nincs baj), szóval minden elképzelhetőt csináltam. De semmi.

Ez valami bajt jelenthet? Ha igen, lehet orvosolni? Ha ez is igen, hogyan? Ha nem jelent bajt, akkor mit kezdhetnék vele? Vagy inkább menjek orvoshoz?


2012. jún. 24. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Kevesebbet kéne könyökölni..


Nekem is volt már ilyen amikor sokat számítógépeztem asztal mellett.

2012. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nyaki gerinc csigolyád van elmeszesedve. Nálam is így kezdődött, először csak a kis ujjam, utána a gyűrűs, és a középső. Egy csontkovács segített rajtam, azóta nem zsibbad egy ujjam se.
2012. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: és ha nem fogok könyökölni, mennyi idő után múlik el?

Második válaszoló: OK, akkor, ha 3-4 napon belül nem fog elmúlni, szerintem elmegyek csontkovácshoz. Az, hogy mostanában nagyon fájni szokott a nyakam, ha jobbra dőlök, köze lehet ehhez?

Köszönöm mind a kettőtöknek! :) Nagyon hasznos válaszok voltak. :)

2012. jún. 24. 12:42
 4/6 Juhász Tibor válasza:

Sajnos a kézzsibbadást komolyan kell venni. Ahogy előttem is írták lehet nyaki sérv azaz porckorongsérv miatt is, de lehet alagút szindróma (carpitalis alagút) is.

Ha nem múlik el pár napon belül keres fel egy idegsebész vagy ideggyógyász szakorvost.

2012. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszolónak: hétfőn mindenképpen elmegyek a háziorvoshoz. Remélem, azért annyira nem súlyos.
2012. jún. 24. 16:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott, kevesebbet könyököltem, és kész. :) Köszi, első! :)
2012. jún. 29. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!