Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agydaganatom lehet tole?

Agydaganatom lehet tole?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon fiatal korom ota(2-3 ev)van egy maniam. Lefekveskor hintaztatom a fejem(amig elalszom, lehet h meg almomban is). Ez azt jelenti h fekszem az agyban es forgatom a fejemet... jobbra-balra... Persze igy nehezebben is alszom el, de e nelkul mar nehezen tudok "aludni", de megfogadtam h leszokom, hogy nehogy tarsasagban is megtortenjen es kinevessenek(jogosan). A kerdesem az, hogy ez okozhat agydaganatot. Es ha nem akkor mi okozhatja ezt a betegseget?

Elore is kosz. Kerlek kezeljetek komolyan a kerdest.

Szabolcs


2012. jún. 25. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ettől biztosan nem kapsz agydaganatot. Nem tudni mi okozza, de az biztos hogy az ionizáló (nem a sima rádió mint pl, mobiltelefon) sugárzások nem tesznek jót az agynak. Nem igazán lehet megakadályozni, bár az egészséges életmód biztosan nem árt.
2012. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poiu ***** válasza:
Nem okozhat. Nem betegség. Többnyire hospitalizáció során alakul ki: kórházban, amikor a gyerek nem kap elég figyelmet. Otthon is kialakulhat figyelemhiány miatt. Meg ezer más dolog miatt.
2012. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Márhogy szerinted az alakul ki a figyelemhiány miatt, hogy ingatja a fejét elalvás előtt?
2012. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:

Igen, ez lehet az egyik ok. Csecsemők gyakran himbálják a fejüket elalvás előtt. Többnyire 18 hónapos korban ez megszűnik. Ha marad, annak EGYIK oka lehet, hogy a gyereket nem altatják (nincs mese vagy altatódal) és így altatja magát. [link]

De más is lehet, nem akarom a szüleire kenni :-). Lehet, hogy a kérdező kicsit hiper, és ilyen ingerre van szüksége.

2012. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok hiper, sot nagyon nyugodt vagyok!:)

Koszonom, hogy megnyugtattatok, hogy nem lehet agydaganatom tole!:)

2012. jún. 26. 12:40
 6/6 Monika333 válasza:

Termeszetesen nem lehet agydaganatod tole.

Szerintem aranyos. Ne haragudj, nem komolytalankodok, csak mosolygok, mert szerintem edes.

2012. júl. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!