Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart egy epilepsz...

Mennyi ideig tart egy epilepsziás roham?

Figyelt kérdés
Nekem valószínű hogy csak deperszonalizációm van (visszatérő) ez kb 20 percig is eltart néha de van mikor csak pár másodperc. A pszichiáterem elküldött EEG re hogy kizárja az epilepsziát de addig is amig nem jön eredmény szeretnék élni és nem erre gondolni. (az epilepsziának vannak kisebb eszméletvesztéssel nem járó rohamai is, tehát teljesen hozzánemértő ne válaszoljon, nem vagyok hülye csak ideges) köszi a válaszokat

2012. jún. 25. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagynéném szenvedett ebben a betegségben ,még annó neki kb olyan 4-6 perces rohamai voltak
2012. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Hozzánk a mentő kb. 4-5 perc alatt jön ki, általában mire ideérnek akkor már nincs szenvedésem.
2012. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár másodperc is lehet, pl leejtesz valamit, vagy nem emlékszel a feltett kérdésre. ennyi idő. Ilyenkor aki veled van láthat jeleket a szemeden, arcodon.
2012. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem tudni pontosan
2012. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1másodperctől 5-10 perc !
2012. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
eszmélet vesztésem még nem volt ,de az epire nem is igazán jellemző!
2012. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. júl. 21. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!