Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, amikor...

Miért érzem azt, amikor viszket a lábam, hogy belül a húsomban viszket? Gondolom valami idegi alapú, de örülnék, ha valaki pontosabban elmagyarázná.

Figyelt kérdés
Már nagyon zavaró, hogy nem tudom megvakarni, mert belül érzem a szúrást. Mit tehetnék ellene?
2012. jún. 26. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Mindig ugyanaz a pont vagy ott azon a környéken?
2012. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Úgy általában azon a ponton, de azon a ponton is van, hogy nagyon sokáig viszket, de ez már ,,normális" viszketés, nem belül a húsomban. De mostanában a belső viszketés fordul elő gyakrabban. Nagyon kellemetlen érzés. Neked is volt már? Nem tudod mitől lehet?
2012. jún. 26. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hittem idősebb vagy, igy nem merek beleokoskodni, ezer dolog lehet, akár apróságok is, gyógyszerérzékenység vagy izomláz amit igy élsz meg.

Mozgásra múlik?

Ha tartósan fennáll akkor doki.

2012. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam soha gyógyszerérzékeny. Nem múlik el mozgásra, inkább csak így magától, ahogy jött, úgy megy is.
2012. jún. 26. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!