Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindekinek eljön az a korszaka...

Mindekinek eljön az a korszaka h azt hiszi semmire sem jó? Pl csak arra h zacskós levest tud csinálni meg elrontani másnak a kedvét?

Figyelt kérdés
barátom persze mindig mondja h nincs velem semmi bay.. okos vagyok ""((szép))"" /nem nagyképüségből mondom/ , de valahogy mindig úgy érzem h tök fölöslege s vagyok,, rám a bnőim számíthatnak ha van vmi de én soha senkire.. mért van ez ?
2009. júl. 8. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megnyugtat, akkor nálam a pizzarendelés a kulináris képzettségem csúcsa :)


Ha úgy érzed, hogy nem vagy semmire sem jó, akkor kezdj el valamiben jó lenni. Például főzni megtanulni igazán nem nagy erőfeszítés, csak aztán nehogy felgyújtsd a házat ;D


Igen, az emberek sokszor vannak maguk alatt, sokszor szenvednek önbizalom, önbecsülés hiányban, de a többségük túlteszi magát rajta.

2009. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát igen a pizza redelés nekem is megy elég gyakran ,,:P

eddig semmi bay nem volt az önbecsülésemmel de valahogy midnen más lett... az egoizmusommal sem volt gond persze nem vittem túlzásba de most az is a nullán van ,..

valószinű attol h jobb szeretnék lenni ,, tecceni akarok még jobban barátomnak ,,, páran mondták h ha velem van akor így vagyok neki jó ne akarjak jobbnak láccani ,,,és eddig féltékeny tipus sem voltam de mostanában kezdek félni h csaak úgy dob valaki miatt ,,:S

remélem hamar elmúlik :/ :)

2009. júl. 8. 01:01
 3/6 anonim ***** válasza:

na figyi,


egy tök gyszerüen elkészithető étel és finom is!!


vegyél egy kg disznozsirt, egy félszál parasztkolbászt, és egy másfélkiló nyers csontnélküli sertés tarját vagy lapockát vegyél egy fej vöröshagymát és egy kb 4-5 literes fazekat és egy zacskó grillpác füszersót!



Vagdosd össze a hust kb ujjnyi csikokra kockákra, ezzel egy idöben rakd fel a lábost és olvaszd meg az 1kg zsirt a tüzön,


Aztán vagdald bele a fej vöröshagymát, rakd bele a hust amit összevágtál, vedd fel a tüzet had fortyogjon , öntsd hozzá a zacskó füszersó negyedét, felét, kb 2-3 lapos evokanallal, aztán vágjál bele pár karikát a kolbászból..



Ne fedd le hanem néha keverd meg kb 10-14 perc alatt elkészül! Ha villával kiveszel egy darab hust és megkostolod és már nem rágós hanem könnyen ehető, akkor készen is vagy!



Kapcsold le a tuzhelyet es az egesz labos tartalmát szürd át egy nagy tésztaszürőn!!


Az eredmény baromi fincsi füszeres sülthus ami még a gyrosnál is finomabb plusz egy lábas fincsi sült pörcös füszeres disznozsir amit élvezet kenyérrel tunkolni ha kihült!!



Sörrel, zöldségsalátával vagy akár barbeq szosszal is ehető finom falat és 20 perc alatt kész!

2009. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hmm...kezdesz kinöni a gyerekorból...

Ez az agyilag felnötté válás első szakasza!

2009. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rám is számíthatnak, de én meg senkire. Nem tudom miért van ez, simán otthagytak, mikor kórházba kellett mennem, én persze egyből ugrottam, mikor hallottam kórházban van az a lány. Nagyon rosszul esik nekem.
2009. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernek van iylen korszaka, hidd el.

Nekem is, de még mennyire.. : )

Szerintem ez valahol csak arra utal hogy érzelmileg kicsit labilisabb vagy mint mások, szóval érzékenyebb ember vagy.

A legtöbb ember szintén nem sok mindenhez ért úgyhogy nem kell magadat emiatt rosszul érezni. Vannak barátaid, van aki elfogad, van pasi, nyugodtan lehetsz boldog, nem kell hozzá díjnyertes szakácsnak lenned, de le is kötheted magadat hobbikkal, rajzolhatsz, megtanulhatsz valamilyen hangszeren játszani, olvasgathatsz, így műveltebb is leszel, értesz valmihez, szerintem ettől jobban érzi magát az ember.. : )

2009. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!