Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Isme-ritek? Ezt nézzétek meg...

Isme-ritek? Ezt nézzétek meg miből mi lett. Pedig olyan jó pasi volt, de mostmeg iszonyatosan néz ki szegény! Igy elrontani magát!

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 12. 22:56
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


lent nézzétek

2009. okt. 12. 23:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát igen kár érte...
2009. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kár ám!


ismeri valaki ,hogy mi történt azóta vele??

2009. okt. 12. 23:05
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez komoly? nemsemmi. Amúgy mindannyian megöregszünk. Ti is. Ezellen nem lehet tenni. De nem is a külső számít. nem az alapján kéne megítélni az embereket.
2009. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ki beszél itt meg ítélésről?????Vagy az öregségről????


Ő anorexiás. És azért irtam hogy elképesztő,hogy mit tett magával. 37 éves. nagyon jól nézett ki, és nem az öregedéstől lett ilyen,hanem a soványságtól, és 40kg.

2009. okt. 12. 23:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak 37 éves? Akkor tényleg nemsemmi.

Én is ismerek anorexiást. De neki a baj az agyával van. Már régóta. Nem gondolkodik ésszerűen. Van akin így jön ki hogy anorexiás lesz van akin máshogy. Aztán meg ráfogják a szépségiparra a halálukat. Ami hát enyhén szólva hatalmas tévedés.

2009. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hÁT SAJNOS.INTERNETEN LÁTTAM MEG A KÉPET A YOUTUBON, TVBEN MÉG NEM LÁTTAM EZT AZ EMBERT, DE KÁR ÉRTE!!!!!!NEM ÉRTEM MIÉRT NEM ÉREZTE A TESTÉBEN JÓL MAGÁT!!!!
2009. okt. 12. 23:56
 8/9 anonim ***** válasza:

A szépségipar modelljei egy időben - vagy ma is? - soványak voltak, anorexiásak.


Elvárás hogy szépek legyünk, dögösek, stb, mert a média és a szépségipar ezt sugározza.


Ezek önértékelési zavarokat okoznak, és okozhatnak anorexiát, bulimiát, sok más vackot.


Sajnos nem tudok többet én sem erről a pasasról, de ő nem a szépségiparos fajta anorexiás, inkább egyéb okokból voltak bajai önmagával... Mondjuk apa, anya, halál, el nem fogadottság...

2009. okt. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én sem ismerem, de borzasztó, hogy mi történt vele, az anorexia elég ijesztő egy betegség.
2009. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!