Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy napi több mint 14 órát alszok és még mindig nagyon álmos és fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
Nem csinálok semmi megerőltető dolgot. A fejem és a szemem is elkezdett rendszeresen fájni. Nem vagyok szemüveges. Nem ülök sokat a gép előtt, hogy ezek a fejfájós problémák ezzel magyarázhatóak legyenek.

2012. jún. 27. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Jegyeztesd magad elő MR-re.
2012. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem túlalszod magad :D lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de néha én is ha több mint 10 órát alszok, fáradtabb vagyok mint ha csak 5-6 órát aludnék
2012. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túlalszod magad. Próbáld meg, hogy beállítasz egy ébresztőt monduk 7-8 óra alvás után, persze nem egy agyonhajszolt nap után. És ennyi alvás után csinálod a dolgod... Van olyan osztálytársam, aki néha csak öt órát alszik suli időben is, és pörög mint akit felhúztak egész nap, pedig sportol, és minden egyéb elfoglaltságon részt vesz, viszont ha alszik mondjuk nyolc órát éjszaka, akkor hulla napközben, fetreng a padon, és nem tud magával mit kezdeni...
2012. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :D azt hiszem tényleg ez volt a probléma, hogy túl aludtam magam :)
2012. aug. 7. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!