Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Eszek sok gyümölcsöt, multivit...

Eszek sok gyümölcsöt, multivitamint is szedek, kávét iszok, mégis 11től másnap 10ig alszok, felkelek és olyan fáradt vagyok hogy mozdulni nem bírok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van pár mentális problémám is, ilyen depresszió féleség.. lehet hogy az übereli a vitaminokat is meg a kávé élénkítő hatását?
2011. dec. 2. 11:47
 1/8 bánomisén ***** válasza:

A depresszió egyik velejárója a krónikus fáradtság, ezen a kávé nem segít. Kezeltesd a depressziódat, egyél továbbra is sok vitamint és helyrejössz.


Egyet árulj el, hogyan tudsz naponta ennyit aludni? Nem dolgozol? Nem tanulsz?

2011. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zkriszti3 ***** válasza:
Biztos lehetsz benne.Csináltass teljes vérképet,és ha az rendben van az orvost kérdezd,hogyan tovább.
2011. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja, kéne teljes vérkép
2011. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Főiskolára járok... naponta 1-2 órám van összesen :) köszi a válaszokat, vérképet fogok csináltatni mindenképp
2011. dec. 2. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a 11 óra alvás is sok...
2011. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minél többet alszol, annál fáradtabb leszel. Olvass utána.

Én napi 5 órákat alszok, 2 kisgyerekem van, és én így érzem jól magam. Ha többet alszok, már minden bajom van, fáradt vagyok, fáj a fejem, nyomott érzésem van, stb..

2011. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is néha alszok 5-6 órát.. ugyanúgy fáradt vagyok... tulképp bármit csinálok fáradt vagyok
2011. dec. 2. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 5 órát alszom,de nekem nem elég:)
2011. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!