Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet AIDS? Összejárogatunk...

Ez lehet AIDS? Összejárogatunk egy lánnyal 5 hónapja. Két hete nagyon fájt a torka, duzzadt nyirokcsomó, fáradtság izületi fájdalom. Ezek voltak a tünetei.

Figyelt kérdés
Közben találkoztunk. Aztán egy hétre rá nekem is előjöttek ugyanezek a tünetek. Első napot végigaludtam a második napon ugyanígy volt minden. A harmadik napon pedig elmúltak a dolgok csak a torokfájás meg a duzzadt mandula maradt. Mostanra eltelt egy hét elfogyott az antibiotikum és maradt a kissé duzzadt mandula kis torokfájás.
2012. jún. 28. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kell mindjárt a legrosszabbra gondolni? Szerintem valami vírusos fertőzés.
2012. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább mononukleozis /csók betegség/ lehet a háttérben, nem AIDS. Menjetek mindketten orvoshoz.
2012. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na mindegy:) ma elmentem tesztre. Az a biztos
2012. jún. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!