Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák hízni?

Hogyan tudnák hízni?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak a "hogyan fogyjunk le" megy.

Hol marad a "hogyan hízzunk"?! 16 éves lány vagyok és 42 kiló. Hízni szeretnék, de nem tudok.

ÖTLETEKET VÁROK!


2012. jún. 30. 13:46
 1/5 A kérdező kommentje:
*TUDNÉK
2012. jún. 30. 13:46
 2/5 anonim ***** válasza:

ne is hízni próbálj inkább izmosodni. persze vannak olyan kaják amiket te nyugodtan ehetsz, mások pl. nem. :)


itt van pár tipp, remélem hasznát veszed :)


[link]

2012. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, hát nekem az fura a cikkben, hogy ilyen bőséges vacsit ajánl. szerintem nem túl egészséges ilyen kaját enni este... :/
2012. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sok szénhidrát, kevés mozgás. De nem leszel szép tőle. Ne legyél elégedetlen magaddal. Nem kell megfelelni senkinek csak magadnak, ha magadért teszed, akkor inkább sportolj és vigyél fel pár kg izmot és közben nég híni sem fogsz.
2012. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
6 éves korom óta versenyszerűen lovagolok. Eszek rendesen mindenfélét, de egy kiló sem jön rám. Az orvosok a Bérescseppet ajánlották, de az sem nagyon használt. Úgy látszik genetika.. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. jún. 30. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!