Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan, hatékony...

E. Zsuzsanna. kérdése:

Hogyan lehet gyorsan, hatékonyan hízni?

Figyelt kérdés
Mindenki csak a fogyásról beszél!Én nagyon sokat eszem még sem sikerül.
2012. jún. 5. 14:00
 1/1 anonim válasza:

"Léböjtölj" 2-3 napig, tehát ne egyél semmit, és inni se igyál cukrosat, zsírosat, kalóriadúsat. Ez idő alatt a szervezeted "kiéhezik". Ez után a pár nap után kezd el enni rendesen, kenyeret meg a köznyelvben hizlalónak nevezett ételeket, és a hatás nem marad el :) A tested elkezd raktározni. És az sem mindegy ugye, hogy mit eszel sokat. Mert ha én megeszek irdatlan mennyiségű uborkát meg csirkemellet, zöldségeket, hiába leszek kipukkadásig, nem fogok tőle hízni. Egyél kenyeret, krumplit, ésszel cukros dolgokat. Magas keményítőtartalmú ételeket. Nem kell egészségtelenül enni, hogy hízz.


Esetleg, ha nem áll tőled és a pénztárcádtól messze, akkor tömegnövelőt ihatsz, amit a testépítők. Az káros anyagoktól mentes, és tiszta tápanyagot viszel be, és nem, nem veszélyes. Én fogyni szeretnék, illetve fogyok is, én fehérjeport iszok.


[link]

2012. jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!