Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Combon, térdnél lévő hajszákér...

Combon, térdnél lévő hajszákértágulatokra, seprűvénákra a Medhirud vagy a Plerudin krém a jobb?

Figyelt kérdés
Kinek van ezzel tapasztalata?

2012. júl. 2. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

* Tartsd optimálisan a testsúlyod! Lényeges a túlsúly megszüntetése! Ez nem megy egyik napról a másikra, de a mozgással, helyes táplálkozással elérhető.


* Szánj magadra negyed órát! Kerüld az álló- és ülőmunkát! Tudjuk, könnyű ezt mondani, hiszen egy pincér, a bolti eladó egész nap áll, a hivatalnok egész nap ül. Viszont, akinek ilyen a munkája, naponta szánjon magára háromszor öt percet! A lábtorna csodákra képes! Feszítsd hátra, előre a lábfejed, a lábujjakat, forgasd jobbra, balra a bokát, feszítsd és lazítsd a lábszár és a comb izmait. Ezzel fokozod a keringést, megszünteted a vér pangását.


*Pihenj „polcolt" pózban! Ha tévét nézel, olvasol, beszélgetsz, ne legyenek gátlásai,d polcold föl a lábad. A súlyos visszérbántalmakkal küzdők aludjanak is így! Fontos, hogy a térd alját polcold fel, így nagyjából derékszögbe kerül a comb és az alsó lábszár. A tíz perces gyertyaállás, a fal mellé támasztott függőlegesen pihenő láb is a regenerálódást, a megelőzést segíti.


*Védekezz vitaminokkal! Az érfalak rugalmassága, a keringés javul, ha megfelelő mennyiségű C- és E-vitamint viszünk a szervezetbe, fogyasszon sok sötétpiros, bordó bogyós gyümölcsöt.


* A gyógynövény áldás! Használd ki a „fűben, fában orvosság van" elvét. A vadgesztenye, a szőlőlevél, fekete nadálytő, körömvirág, sárga árvacsalán, szúrós csodabogyó, tigrisfű balzsamai, kenőcsei, mind jó hatásúak, összehúzzák, erősítik az ereket,

2012. júl. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ez mind szép és jó, de sajnos egyik sem igaz az esetek többségében. Ez genetika 99 %-ban. Apai ágról mindenkinek ilyen.

49 kiló vagyok (amikor kijöttek 20 évesen, 46 voltam), álló,- ülő munkát nem végzek, tornázni szoktam. Felpolcolom alvás közben, eszem elég vitamint. Múlni nem múlik, egyre több lesz. voltam IPL kezelésen, sz*rt sem ért.

Kezdek beletörődni, hogy szebb sajnos semmitől nem lesz. :(

2012. júl. 29. 12:20
 3/3 A kérdező kommentje:
*választ
2012. júl. 29. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!