Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Mitől lehet ez?

SEGÍTSÉG! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Előbb egy helyben ülve, hirtelen úgyéreztem mintha kiugrott volna a szívem a helyéről, kicsit középre, mint amikor "bedobog ", és gyorsan elkezdett dobogni, és akkor megszédültem, lehet az ijedségtől, amiután felálltam elmúlt, sosem volt ilyen még, mitől lehet?

Az közre játszhat hogy lehet elhasználódott levegő volt és nem olyan sokszor lélegezteM?



#ülés #szív #középre #kiugrás #dobogás #úgyéreztem #helyéről #amikor "bedobog " #elkezdett #megszédültem
2012. júl. 4. 23:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 18/F
2012. júl. 4. 23:23
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez a szerelem.
2012. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is szokott ilyen lenni....lehet a melegtol is.... de nalam szivbillentyu zavar van... nagyon ritkan jon elo...es csak par masodpercig tart. Szerintem egy EKG vizsgalat neked is jol jonne! En 14 eves koromban volt EKG-n.

21 L

2012. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szív ritmus zavar, a melegtől. a szinuscsomód okozhatta.

De sok befolyásoló ok lehetet, nem kell rajta rágodni ha csak egyszer fordult elő!

2012. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!