Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozás segítség nélkül?...

Lee12 kérdése:

Borotválkozás segítség nélkül? Apámnak már mondtam hogy borotválkozni akarok de mondta hogy korai blablaba

Figyelt kérdés

viszont engem már zavar és le akarom borotválni a szőrt az arcomról főleg bajusz

17 vagyok és ti nektem apátok tanította hogy hogy kell vagy ti magatoktól vásároltatok és kezdtetek le borotválkozni?

valami tanács?

és majd apámnak hogy mondjam el hogy megborotválkoztam? esetleg tegyem ke a polcra a borotválkozó cuccaimat és akkor látni fogja és meg tudja emészteni?:D


2012. jún. 10. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem is mindig mondták, hogy korai meg így úgy amúgy, egy idő múlva meguntam és megborotválkoztam egyedül. Mondogatták, hogy erősödni fog meg gyorsabban nőni, de egyszer úgy is el kell kezdeni


14-15 évesen kezdhettem el

2012. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 17 évesen már csak meg tudsz borotválkozni egyedül. Vegyél egy borotvát, borotválkozz meg és tedd oda, ahova akarod. Nem hiszem, hogy ebből olyan nagy ügyet kellene csinálni.
2012. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

még csak 16 vgayok csak pár hónap múlva leszek 17 és későn érő típus vagyok(14 nek nézek ki max)

csak nemtudom mit szólnának hozzá mert azthittem eddig hogy ez egy ilyen apa fia program hogy megtanítják az apukák a gyereknek)

2012. jún. 10. 14:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát... nincs erre vonatkozó szabály, ha szeretnéd, hogy apa-fia program legyen, akkor kérd meg, hogy tanítson. Nincs ebben semmi! :)
2012. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vegyel egy jobb minosegu borotvat kremezo csik 2-3enges en borotva zselet ajalom jobb kend fel huzd le es vegen hidratalas vagy arcszesz am ez az apa fia borot alkozas nem valos max alom tudod az apa funkcio minimalisan van jelen
2012. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hihetetlen nagy hülyeség, hogy korai még. Van aki korán érő és van aki későn érő típus. Akkor kell elkezdeni borotválni amikor már látványosan kinő. Én a bajszomat olyan 12-13 évesen borotváltam le először a szakállamat meg 14-15 körül. Most 23 vagyok. Semmivel sem sűrűbb, vagy erősebb a szakállam mint egy másik átlagos 23 évesnek. Felejtsd el azt a népi hiedelmet, hogy erősödik tőle. Egyáltalán nem, csak a borosta erősebbnek tűnik mint a hosszú puha szál, de ha megnövesztenéd akkor ugyanolyan lenne.

Olyannyira nem korai, hogy én nem is gondoltam volna, hogy van olyan 17 éves aki nem borotválkozik.

Amúgy nem kell tanítani, meg magától. Ha óvatos vagy, nem vágod meg magad. Ha van otthon 0-ás hajnyíró géped szélszerű először azzal átmenni rajta és utána borotvával. Használj habot!

2012. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és te apáddal megbeszélted az első borotválkozást vagy magadtól vettél azt kész
2012. jún. 11. 13:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Apám megengedte, hogy használjam az elektromos borotváját (akkor még csak bajuszra). 12-13 között lehettem.
2012. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

17 évesen anyuci kitörli még a feneked, apu köti meg a cipődet vagy az már megy magától?


17 évesen nyugodtan borotválkozhatsz egyedül, nem vagy már picibaba

2012. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom apád milyen típus, akkor csináld amikor otthon van, esetleg szólj neki, hogy gyere már apa, nézd apa, jól csinálom?

ha nem mindenbe beleszarós típusú az öreged, úgyse bírja szó nélkül a bénázásodat

2012. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!