Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SEGÍTSÉG,19 éves vagyok, és a...

SEGÍTSÉG,19 éves vagyok, és a péniszemen tapasztaltam "sebeknek" tűnő elváltozást, nemi életet még nem éltem mert van egy barátnőm akivel együtt vagyok közel 2.5éve és meg akarja várni a 18. szülinapját és én megvárom (Ezzek csak azt akarom mondani?

Figyelt kérdés

hogy már 5éve nincs semmi féle, érzékenység, fájdalom, viszketés, vagy zavaró dolog NINCS ?

..(a kérdőjel szükséges volt a kiiráshoz)maszturbálni csak 14.-ik élet évemet betöltve próbáltam ki, első két-három alkalommal az ejekulációval kisebb vérzés is párosult.(4-6 csepp maximum). Feltöltök két képet ahol látható a péniszem, csak az érintett része.

Lehetséges, hogy csak az akkori enyhe "felszakadás" maradt meg?

[link]

[link]

Higéniával nincs probléma, naponta fürdök/tusolok. Lehetséges, hogy fürdő helyen(Publikus pl: Aquapark) kaptam el, ha egyáltalán fertőzés?

Kérem segítsenek, picit kétségbe vagyok esve, hogy élhetek-e még normális nemi életet és nem-e lesz hatással a páromra.


2012. jún. 20. 13:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, az 1-2 szó ismétlésért. Sokszor kellett formáznom a szöveget, hogy kiférjen! Ha valakinek van ismerőse akit meg tud kérdezni, kérem tegye meg! Előre is köszönöm.
2012. jún. 20. 13:13
 2/4 anonim válasza:
3 db ugyanilyen kérdés van
2012. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

Gondolom ezt is te tetted fel...

Ne itt kérdezgess,ha nem menj vele dokihoz!

2012. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előbb még csak 15 voltál.
2012. jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!