Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy néz ki mint egy szúnyogcsí...

Úgy néz ki mint egy szúnyogcsípés csak ha egy kicsit megvakarom akkor egyből elkezd gennyezni és lejön a bőr Mégis mi lehet ez vagy mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Pát hete szúnyogcsípés szerű kiütések jönnek ki folyamatosan rajtam. Leginkább a bokám körül de előfordult már a derekamon és a combomon is. Először azt hittem, hogy valami bogarak csíphettek meg de kiforráztam az összes ruhámat, ágyneműmet és annyi rovarirtót elfújtam a lakásba, hogy lehetetlen tartom, hogy bármi is túlélte volna. Családtagjaim közül senkinél másnál nem jelentkezett ez a probléma. Sőt a barátnőmmel egy ágyban alszunk és nála se volt soha semmi. Teljesen úgy néz ki mint egy szúnyogcsípés csak ha egy kicsit megvakarom akkor egyből elkezd gennyezni és lejön a bőr is. Van úgy hogy egyik reggelről a másikra kijön rajtam 5-6 db ilyen folt, van hogy napokig semmi. Mégis mi lehet ez vagy mit lehet ellene tenni?
2012. júl. 5. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
egy két hónapja ugyanígy megszívtam a hasam végig csípve aztán a akrom ágynemű csere pók irtás mindent bevetettem már tetű irtóért is mentem a gyógyszertárba jah és napokig megmaradt a csípés és viszketett már le se mertem feküdni bolhákat kerestem meg minden agyrém volt én egy tök egyszerű ember vagyok semmi orvos hokusz pokusz de borotváld le az összes szörzetedet hajad maradhat és két hét múlva jelentzez vissza ha nem jött be :) nem vicc én is röhögök miközben irom ezeket a sorokat de jót akarok hali
2012. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!