Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ma nemrég...

Mit csináljak? Ma nemrég bundáskenyeret csináltam a hugomnak ,és az olaj "kipattant" és a kézfejemen 2 nagy piros folt lett!

Figyelt kérdés
5 percig hideg vízsugár alá tartottam,és jegelem,de iszonyatosan fáj!Valami tanács,hogy mit tudnék még csinálni?!!
2009. júl. 10. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Màskor ha zsiradék cseppenn ràd, ne tedd folyo viz alà, mert mint tudjuk a viz nem zsiroldo, ezért még jobban beleég! De màr mindegy, tegyél rà tejfölt vagy ha van otthon fenistil kenöcsöt!
2009. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ja, azt elfelejtettem, hogy màskor töröld le szalvétàval és ugy kend be azonnal!
2009. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
A folyó hideg víz a legjobb!!!Tejfölt meg ilyen hülyeségeket ne kenj rá,mert nagyon fertőzés keltő dolgok.Csak hideg víz!Vagy pedig Naksol spray,ez direkt ilyen égésekre való.Nem drága és minden gyógyszertárba beszerezhető.De a tejfölt felejtsd el!
2009. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
szappant tegyél rá.
2009. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Aloe verás krém is nagyon jó rá, ha véletlenül van otthon.
2009. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Hideg vízet folyatni rá rögtön. Utána kimondottan égési sérülésre szer, vagy pedig az aloe is jó, mint ahogyan előttem ajánlották. Amennyiben nem komoly az égés, akkor pedig nem kell rá semmi.
2009. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ha egy unatkozó szünidős pattanásos kamasz lepontozza a jó válaszokat. Biztos jó hecc, de nem biztos hogy jót tesz azzal akinek segitségre volt szüksége!
2009. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt most nekem írtad?
2009. júl. 10. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem Neked, hanem azoknak, akik hozzáértés hiányában lepontozzák a megfelelő választ.
2009. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!