Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elalváskor kiszárad a torkom...

Elalváskor kiszárad a torkom és nem tudok elaludni. Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Ha nyelek egyet akkor felébredek, ha nem, akkor meg a száraz torkom miatt ébredek fel... van ez ellen valami megoldás ? Hiába próbálok csak orron át lélegezni, akkor csak egy kis ponton szárad ki, de ott nagyon.

2012. júl. 5. 15:03
 1/3 Tity válasza:

Szia.!

Elalvás előtt nekem is ki szokott száradni a torkom.Nem mindig.Ha mindig kiszárad a torkod,lehet hogy valami náthát elkaptál.Amikor el mész aludni,igyál vizet.Szokott olyan lenni nekem,hogy napközben szárad ki a torkom,iszok vizet,de akkor is kapar.én meg szoktam várni míg elmúlik,közben meg sokat iszok.

2012. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedsz valamilyen gyógyszert?
2012. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmilyen gyógyszert, és nem is vagyok beteg. Utoljára kb. két hete voltam náthás, mert ettem 2 gombóc fagyit, és én ilyen vagyok, ez magában elég ahoz hogy napokig fájjon a torkom... de ez már régebben történt, nem hiszem hogy köze lenne a kiszáradáshoz.
2012. júl. 5. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!