Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni altató...

Nem tudok aludni altató nélkul. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Most már lassan egy hónapja minden egyes este szukségem van altatóra, ahhoz hogy tudjak aludni.

Stresszes az életem, sok minden osszejott mostanság, minden téren. Ulo munkát végzek, de rendszeresen edzek azokon a napokon, amikor nem erzem magam fizikailag faradtnak.

Próbálok a szer nélkul is elaludni, de hajnali 3 és 4 korul feladom és beszedem a gzógyszert.

Altató teával és homeopátiás szerekkel már próbálkoztam.



2012. júl. 5. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én közel egy évig jártam alváslabortól kezdve belgyógyászaton át az idegorvosig mindenhova, mire megmondták, hogy vegyek a gyógyszertárban melatonint, és alvás előtt 15-30 perccel vegyem be. Azt termeli a tobozmirigy, hogy elálmosodj. És még álmosító praktikákat is be kell vetni. Erről egy A4-es oldalnyi listát kapsz a dokitol, hogy miket kell csinalni. Az aktivitást abba kell hagyni korábban, mint eddig, már órákkal az alvás előtt az alvásra kell hangolódni. Meleg fürdő, vaníliás tej, stb...
2012. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még eukaliptusz illóolajat is végy a gyógyszertárban, azzal szórd meg az ágyneműt alvás előtt, vagy csepegtesd zsepire, és onnan szippantgasd, az is álmosít kicsit.

Vannak elalvást segítő gyógyteák, alvópárna gyógynövényekből, egy bioboltban kitanítanak, mit válassz.

2012. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!