Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor a desztillált víz...

Most akkor a desztillált víz mérgező-e vagy sem?

Figyelt kérdés

2 hónapja fogyasztok desztillált (nem ioncserélt) vizet, amibe juttatok sót is.

Mikor nem izzadok sokat, naponta megiszok 2 litert amibe 18 gramm sót teszek, viszont hogy most ilyen meleg van lemegy 3-3,5 liter amibe belekerül 27-30 gramm só. (a víz és a só aránya megfelel a Ringer oldatnak vagy más néven infúziós oldatnak).

Évek óta szenvedtem nagyon keményen nyaranta az allergiától és most gyógyszer nélkül remekül megvagyok, a vérnyomás teljesen rendben és a havonta végzet vérvételem leletei is.

De most akkor kérdem miért van kikiáltva méregnek a desztillált víz és miért vérnyomást emelő a só?



2012. júl. 7. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A só jó öltet, de ha pl 5 napig csak sima desztillált vizet iszol (só nélkül, és nem is eszel olyat ami megfogja a vizet) akkor szó szerint szomjanhalsz. Remélem most már érted.
2012. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a gond hogy az első 1-2 hétben só nélkül fogyasztottam.Nem szomjaztam semmi bajom nem volt.
2012. júl. 7. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Sztem ez nem normális, mármint a deszt víz ivása, mert felborul a szervezet ion háztartása, a vízben lévő sók pedig ezt biztosítják. a só önmagában nem hinném, hogy elég lenne.

[link]

Olvasd el a 4-5 pontot

És igyál normális vizet,

2012. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az allergiát és vérnyomást próbáld mással javítani. Jó a homeopátia (nálam segített).A só nem emeli a vérnyomást, csak nem jó a sok só bevitele, mert minden bolti húskészítményben tömérdek só van, így pedig sok már a bevitel-ez a baj;így pedig felboríthatja a testi egyensúlyt.
2012. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!