Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mondana valaki személyes...

Mondana valaki személyes tapasztalatokat a desztillált víz kúrával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az alábbi oldalon olvastam erről a kúráról: [link]

Szeretném kikérni azoknak az embereknek a véleményét/tapasztalatait, akik csináltak már ilyen kúrát.

Ki mit tanácsol, milyen rendszerességgel fogyaszthatok (naponta, hetente) desztillált vizet?

(Csupán a kúrával kapcsolatos válaszokra vagyok kíváncsi, az ellenérvektől kíméljenek.)


2010. júl. 11. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Én még életemben nem hallottam ekkora baromságot. A legjobb az, hogy még kell beletenni 1 teáskanál citromlét vagy szőlőlevet... Onnantól már nem is desztillált víz.


És semmi értelme nincs az egésznek, megiszod és kipisiled. Ennyi. A csapvíz is ugyanezt tudja, csak van benne minimális ásványi anyag tartalom. És azon a -0,5mg són, amennyivel kevesebb van a desztvízben nem múlik semmi. Ha egy fél deci tejjel kevesebbet iszol meg egy napon, akkor ugyanúgy megspórolhatsz pár mg ásványi anyagot, de hogy ennek mi értelme van...


A deszt.víz arra jó, hogy ne legyen vízköves a vasaló (ill. laborokban szoktak vele vegyszereket hígítani).


Ja, most látom, hogy valami ketyerét is árulnak a honlap alján, így már más a dolog! Inkább rendelj tőlem desztvizet, adok neked 100 litert fél áron!

2010. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy az ilyen jellegű megnyilvánulásokra nem vagyok kíváncsi. Akinek halvány lila gőze sincs erről a dologról, az legyen szíves és tartsa meg magának a véleményét.
2010. júl. 11. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Látom csak olyan válaszra vagy kíváncsi, ami igazat ad neked. Jó, megpróbálom.

A desztillált víz nagyszerű dolog, egészséges leszel tőle, igyál minél többet. Neked van igazad, az orvosok, kémikusok és biológusok mind hülyék, mert azt mondják, hogy ártalmas az egészségre. Sőt, a halak a leghülyébbek, de annyira, hogy megpusztulnak, ha sima víz helyett desztilláltat öntesz az akváriumba. Így megfelel? ;)

2010. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én magára a kúrára vagyok kíváncsi. Azoknak akik kipróbálták - a személyes véleményére és tapasztalataira. Igaz az interneten azt írják hogy aki ilyen kúrát folytat, annak napi 3-4 liternyit kell meginni (alkalmanként 2x2 dl-nyi adagokra osztva). Mivel én tisztában vagyok a deszt. víz fogyasztásának a fennálló veszélyeivel, ezért nem szeretnék fejjel a falnak menni. Ezért kellenének tanácsok olyan emberektől, akik már próbálták ezt a kúrát. Úgy tudom hogy ez a kúra segít kitisztítani a méreganyagokat a szervezetből. Nem akarnék semmiféle léböjtöt vagy másmilyen böjtöt folytatni, engem elsősorban ez a kúra érdekelne.
2010. júl. 11. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!