Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek depressziós...

Szerintetek depressziós vagyok? Ha igen mit tegyek? Kivel beszéljek?

Figyelt kérdés
mostanában kb. fél éve nagyon furán érzem magam..hangulat ingadozásaim vannak egyszer boldog vagyok utána viszont újra szomorú...sokszor sírok,szeretek egyedül lenni..vagdosom magam elég gyakran,és a napnak nagy részét egyedül a szobámba töltöm..nem beszéltem erről még senkinek még a szüleimmel sem,nem akarom hogy miattam aggódjanak vagy ilyesmi..a barátaim se tudnak róla mert nem akarom hogy ez miatt elitéljenek vagy ilyesmi..de szeretnék újra boldog és energiával teli vidám ember lenni de nem tudom ehhez mit kéne tennem..gondolkoztam azon,hogy ez ügyben fel keresek egy orvost..de nemtudom mit tegyek..tanácstalan vagyok..légyszi segítsetek

#depresszio.segitseg
2012. júl. 7. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól hogy még otthon ülsz egész nap nem vagy depressziós, csak biztos kimerültél és kell egy idő mire feltöltődsz. Én is ugyanilyen voltam mint te, a napjaim nagy részét otthon töltöttem szerettem egyedül lenni persze a mai napig is, de nem vagdostam magam és mindig találtam elfoglaltságot. Én is depressziósnak éreztem magam, elmentem pszichológushoz kicsit beszélgettem vele elmondtam neki a gondomat és ő mondta hogy ennek még semmi köze a depresszióhoz, csak egy átmeneti egyedüllétre volt szükségem meg kisebb pihenésre. Persze nekem szerelmi csalódásom is volt akkor ami nagyon fájt nekem, de túl tettem magam rajta. Szerintem te sem vagy depressziós, de ha ez megnyugtat fordulj pszichológushoz, ha nincs semmi elfoglaltságod csinálj magadnak. Lehet ez a baj hogy halálra unod magad.
2012. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz depressziós attól még, hogy valaki azt válaszolja, hogy nem... de ettől vajon előbbre vagy-e? Kivel beszélhetnél? Pszicho problémákra pszichológus? Erre találták ki. Egyet ne tegyél: itt egy önjelölt mindentudótól ne várd, hogy megoldja az életedet, ez esélytelen.
2012. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha ugy gondolod hogy az vagy akkor szerintem valakinek mond el,en azt tettem es valamivel jobb lett. a lenyeg hogy egy olyan szemelynek mond el akirol tudod hogy komolyan fogja venni es torodni fog veled. nem tudom az mennyire szamit de szerintem egy mas nemu embernek mond el.pl. en lanynak mondtam el.
2012. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!