Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idegbeteg vagyok vagy depressz...

Idegbeteg vagyok vagy depressziós?

Figyelt kérdés
Elég hamar felkapom a vizet ha nem sikerül valami.Gyakran vagdosom magam,elkap a sírógörcs.Nem régen odáig jutott a helyzet hogy alkoholt fogyasztottam (nem nagy mennyiségben,de azért éreztem egy kicsit).Érzem hogy ez így nem jó,de a problémáimat senkinek nem szeretném elmondani mert senkiben nem bízom! :(. Légy szíves ne ítéljetek el :\.És ha lehet normális válaszokat írjatok! 13/L

2012. máj. 4. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezt így megállapítani nem nagyon lehet.Szoktál magadba fordulni??
2012. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
21:06,Igen. :(.
2012. máj. 4. 21:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű,hogy depis vagy.Van valami oka amúgy??
2012. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
21:08,Sokszor átvertek,kibeszéltek,van egy fiú aki tetszik de tudom hogy soha nem lehetünk még barátok se,itthoni problémák,sulis problémák. :\
2012. máj. 4. 21:10
 5/16 anonim válasza:
Úgy vagyok vele ,hogy szerintem szüleidnek bármit elmondhatsz ha jó viszonyban vagy velük biztos megértik a problémáidat. :) Másik megoldás ha van egy konkrét problémád oszd meg valakivel neten chat formájában névtelenül így senki nem tudja rád vissza vezetni a dolgot mégis beszéltél valakivel a problémáidról és ha jó partnert fogsz ki akkor még segíthet is a dolgok elsimításában. :) Nem nagyon vagyok chates de ha gondolod beszélgethetünk megpróbálok segíteni és így kipróbálhatod ezt. :) Ha érdekel a dolog dobj egy üzit és valahogy összehozzuk a dolgot.
2012. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A gonosz kibeszélős emberek véleménye peregjen le rólad meg csak olyanról szoktak beszélni a háta mögött aki valamiért érdekes.13 éves vagy sz..d le azt a fiút,lehet annyi barátod még,mint égen a csillag.Törekedj az életedben a hibák kijavítására.Ne sajnáld magad,mert attól nem lesz jobb.Erős legyél és legyőzhetetlen ebben a gonosz.érdek világban csak így maradhatsz talpon...:)
2012. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
21:17,Erről eszembe jutott az egyik kedvenc rock zenekarom egyik száma. :)
2012. máj. 4. 21:18
 8/16 anonim ***** válasza:
Melyik szám??..:)
2012. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez a neve Ossian az lesz a győztes :)
2012. máj. 4. 21:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Az Ossiant ismerem,de ezt a számukat nem
2012. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!