Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor xbox-al szertnék játszani (Halo) akkor rendesen rosszul leszek. Szédülök, hányingerem lesz, kiver a víz?

Figyelt kérdés
most akartam megint játszani,abba kellett hagyjam,mert nagyon rosszul vagyok... Volt valakinek is hasonló?

2012. júl. 8. 21:39
 1/10 A kérdező kommentje:
és kiskoromban is volt ilyen,amikor valamelyik játékkal játszottam,rosszul lettem...de csak a szerepjátékoknál,tehát ahol nem látom magamat...peldául van a bomberman attól semmi bajom,de amint mozog a képernyö,rosszul leszek 10 perc után...olyan érzés ez mint a hullámvasúton...
2012. júl. 8. 21:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne játssz az xbox-szal, mert nem bírja az agyad. (Nem vicc.)
2012. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mintha még az is fájna...de miért? ??? :((
2012. júl. 8. 21:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az agyaddal, hanem a szemeddel lehet valami. Most csak az xbox-ra jön elő, mert ezzel játszol, de ez biztos kihat majd másra is. Nem ártana elmondani egy orvosnak.
2012. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj szemorvoshoz lehet majd szemüveg kell.Nekem is ez volt a baj,ha sokat xboxoztam vagy gépeztem fájni kezdett a fejem,utána hánytam is..
2012. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én ha sokat játszok minecrafttal, vagy gta4-el, ugyanúgy kiver a víz, elkezdek enyhén szédülni, hányinger nem nagyon szokott lenni de elég rosszul leszek tőle, ez csak kevésszer van így.
2012. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen @utolso... a GTA is egy masik jatek amivel nem tudok jatszani :s ...ott is ugyanugy rosszul leszek....

@elozok: a szememmel nem lehet baj...ez inkabb olyan szeduleses rosszullet..

2012. júl. 9. 10:02
 8/10 anonim válasza:
MINDEN játéknak a kézikönyvében benne van, hogy ha rosszul vagy, rángat a szemed, karod stb., szédülsz, izzadsz, akkor NAGYON gyorsan hagyd abba a játékot, mert még epilepsziás rohamot kapsz, és elpatkolsz a székben ülve. NE JÁTSSZ VELE!
2012. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Dobj be egy felest,az mindenre jó!
2012. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen panasza van, mindenképp menjen el vele orvoshoz!
2012. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!