Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az arcomon levő nagyobb...

Az arcomon levő nagyobb anyajegyet milyen úton érdemes eltávolítani?

Figyelt kérdés
Lézeres?
2012. júl. 4. 14:42
 1/4 Antimod ***** válasza:
Anyajegyet nem szabad lézerrel leszedni, mert veszélyes lehet.
2012. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdés nem az hogy milyen úton érdemes, hanem hogy érdemes -e. Mert eltüntetik neked, de lesz helyette ott egy hatalmas heg.
2012. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom, a fenébe is:S De 1) nagyon csúnya (és most nem hisztiből. Van több is, de azok nem zavarnak. Ez ki is dudorodik) 2) pont a szemem fölött van 3) tegnap vettem észre, hogy mintha picit felszakadt volna (nem tudom miért, nem emlékszem, hogy felsértettem volna). Szóval úgyis el kell vele mennem SOS, és valószínűleg le is fogják szedni, és be fogják vizsgáltatni. Csak nem ismerek jó bőrgyógyászt, azt meg nem akarom, hogy egy kontár szedje le nagyon csúnyán:(
2012. júl. 4. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is, ne bőrgyógyásszal szedesd le, hanem plasztikai sebésszel, mert szebb lesz az eredmény, jobban ért hozzá! Én lány vagyok, és 5 anyajegyet kellett leszedni az arcomról (testemről már 20-at, szóval gyakorlott vagyok). Egyrészt lézerrel TILOS anyajegyet leszedetni, mert nem lehet belőle értékelhető szövettant csinálni, hisz elroncsolják a szöveteket, ami egy esetleges melanoma esetén gyakorlatilag áttétet jelent. Másrészt csúnyább heget is ad. Egy jó plasztikai sebész láthatatlan heget csinál (nekem csak akkor látszik, ha külön felhívom rá a figyelmet, pedig nagyok voltak), és szövettant is csináltat belőle.
2012. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!