Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek kibírom 2 nap...

Szerintetek kibírom 2 nap alvás nélkül? (bőv. Lent. )

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy,holnapra kéne csinálnom egy PP-t(powerpointot)a munkámra és elég sok idő lesz,mivel a főnököm ma hívott hogy csináljam meg holnapra..(8-kor)

Már elkezdtem lassan haladok,nem hiszem hogy lesz majd időm aludni mert 7kor már a munkahelyemen kell lennem..

Holnap 4kor végzek,és már régóta megbeszéltük a haverjaimmal hogy holnap 6kor focizunk.És nem szeretném kihagyni..

Szerintetek kibírom?Vagy,mit ajánlatok kávét,vagy vmi mást?

Kösz előre is! 23F


2012. júl. 8. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fogod kibirni a foci eléggé kimeriti majd a tested.. ajánlom hogy a foci előtt 2 órát aludj (vagy egyet vagy akár 10 percet) illetve ma este is minimum egy órát és akkor nem lesz baj
2012. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22:30 van. Egy 50 diás pp elkészítése is max. 2 óra.
2012. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha ma reggel 8kor keltél és holnap foci után este 8-9 körül lefekszel, az akárhogy is számolom 36 óra. 23 éves egészséges szervezetnek ennyit ki kell bírnia (habár tény, hogy nem tesz jót). Na meg persze elképzelhető, hogy focin az erőnléted, lelkesedésed nem lesz a toppon.
2012. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bah,köszönöm a válaszokat.

2.Nem az volt a kérdés mennyi idő kell egy ppt elkészítéséhez..

Amúgy 3kor fejeztem be volt időm 3 és fél órát aludnom,annyi elég is volt.

8kor értem haza egyből bedőltem az ágyba,fél 7ig ki se keltem :)

2012. júl. 11. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!