Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár évvel ezelőtt egyik nap...

Pár évvel ezelőtt egyik nap ettem halat másnap meg úgy keltem fel mintha elaludtam volna a nyakam és éreztem hogy bal oldalt a nyelőcsövem mellett nagyon szúr. Valakinek volt már hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Kegyetlen rossz érzés volt. Ilyenkor gyorsan ittam rá meg ettem kenyeret és akkor jobb volt meg olyan mintha lement volna. Meg olyan volt mint egy szálka ami jön felfele. Ezzel 1 évig küszködtem de az orvosok pontosan nem tudták mi a bajom. Azt mondták hogy a nyirokcsomóm meg van duzzadva. Szerencsére elmúlt de ma megint hasonlót éreztem. Nem akarom ezt újra átélni. Ilyenkor mit kell tenni?

2012. júl. 9. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

1 jóbb orvos

2 torok gyulladás után volt hogy sokáig szúrt a torkom regel

3 a nyirok csomó duzzanat valami gyuladástól lehet nézesd meg esetleg a szervezetedbe nincse gyulladás,a halnak igen magas jód tartalma van ha kevés jód van a szervezetbe a pajzsmirigy megduzzadhat de ez ellenkezője nálad

2012. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!