Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A napokban észrevettem egy...

A napokban észrevettem egy kis golyót a bal herém mellett, és jobb oldalon nincs hasonló, tapintásra kemény, és nem fáj, látszólag semmi különös, de aggódok, hogy mi lehet ez. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
a golyó nagyon kicsi, de azért aggódok
2011. ápr. 25. 18:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ciszta, növekedni fog. Elmész urológushoz, ultrahanggal megnézi. Rutinműtéttel kiveszik, de ne várd meg, hogy nagy legyen.
2011. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz magánrendelésre, mert ha nincs semmi gáz akkor megnyugszol. Amennyiben baj van, időben legyél és a doki azon lesz, hogy meggyógyítson. Mielőtt valaki utánam hozzászóló kukorékolna, hogy mit okoskodok, elmondom, hogy alig több, mint 1 éve estem túl a hererákon és rendesen utánajártam a dolgoknak. Tünetek: éjszakai izzadás rendszeresen, mint amikor lázas vagy és beveszel lázcsillapítót, egyik here keményebb vagy puhább lesz, csomó rajta, benne vagy a zacskóban. Alhasi tompa fájdalom, húzó érzés, elnehezülés érzése a zacsiban. Lehet, hogy semmi tünet nincs kezdeti stádiumban (hónapokig). Menj orvoshoz, ha nem vagy biztos magadban. Végszóként az orvosom azt mondta, hogy napok és hetek is döntenek ilyen esetben életről vagy halálról. Gondold át.
2011. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Közben utánanéztem, és valószínűleg ez lehet, mert minden tünet stimmel: [link]

Viszont még nem nyugodtam meg, és amint tehetem, elmegyek dokihoz.

Mégegyszer köszönöm!

2011. máj. 8. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mire jutottál?
2012. márc. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!