Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma kaptam egy levelet:hogy...

Ma kaptam egy levelet:hogy tájékoztatjuk hogy vérmintájából elvégzett laboratóriumi vizsgálatok során eredményeiben olyan eltérést találtunk amely veszélyezteti az ön egészségügyi állapotát!?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen ilyenkor mit tudnak találni!? Csak a HIV+ a szifilisz és a hepatitis b? vagy néznek süllyedést is vasat stb? mi lehet a baj?! Talán a tetoválásom!? Minden steril volt!

2012. júl. 9. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem néznek süllyedést meg hasonlókat. Mégis minek? Ha vkinek olyan vért adnak be, amibe kicsit kevés a vas, vagy magas a süllyedés, semmi baja nem lesz tőle.


[link]


Majd írd meg, hogy mi volt az!

2012. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen vérmintáról van szó?


A lewgcélszerübb, ha a háziorvoshoz fordulsz, ö el tudja kérni az eredményt és meg tudja mondani, hogy mi nem stimmel.

2012. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
okés majd megírom! azt azért még hozzátenném hogy nem kefélgettem össze vissza minden jött menttel! talán a sülyedést azért nézik meg hogy nincs e gyulladás a szervezetemben! vagy nem tudom próbálom magam nyugtatni hogy csak ennyi a baj!
2012. júl. 9. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi komoly mert azt feltüntetnék azonnal a papíron és nem csak eltérést írnának.Lehet vérlemezkeszám csökkenés,fehérvérsejtszám csökkenés vagy valami ezekhez hasonló amik nem feltétlenül halálosak de veszélyesek lehetnek hosszú távon.
2012. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
véradás
2012. júl. 9. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egész biztosan megnézik a süllyedést és a fehérvérsejtszámot is, mert mindkettő emelkedése gyulladást jelent, és merem remélni, hogy beteg embertől nem vesznek le vért véradás céljából.

Szerintem ugyanezt a szöveget kapja az is, akinél AIDS-et találnak, és az is, akinél gyulladást, nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Én sem adhatok vért, mert 20 évvel ezelőtt átestem a hepatitis-A-n és ez ezek szerint ez egész életemben hatással lesz a vérem összetételére

2012. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!