Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholizmus ellen beültethető...

Alkoholizmus ellen beültethető kapszula? FONTOS!

Figyelt kérdés

Párom alkohol problémákkal küzd, és ma szeretnék leülni vele beszélni, ezért aki tud gyors és érdemleges választ adni az kérem segítsen.

A helyzet, hogy terhes vagyok és van egy másfél éves lányunk is.Amint 3 hónapos terhes lettem párom megint elkezdett inni!!Addig minden szép és jó volt.

Na most, az lenne a kérdésem, hogy önkéntes alapon ezt beültetik?Mennyibe kerül?

Csak azért kérdezem, mert megmondom ha nem ülteti be, akkor vége..megyek..nem érdekel hova.(már szedett gyógyszert, de abba hagyta)Na és ne hogy azzal jöjjön hogy nem csinálják csak úgy meg..blabla!

Szóval kérem aki tud segítsen, akár azzal, hogy más kategóriába teteti a kérdést, ahol tudnak nekem választ adni!

2-3 fele itthon lesz a melóból a párom!!!

Nagyon szépen köszönöm annak aki elolvassa...hát még ha segít!!!


2012. júl. 10. 13:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

kapszulával nem oldódik meg az alapprobléma. És tényleg kivágható zsebkéssel.

Menjen el elvonókúrára: narconon. kb. 6 hónapos a program. Itt leszoktatják a függőségéről, méregtelenítik a szervezetét, kiderítik miért nyúlt először alkoholhoz majd életvezetési tanfolyamokat végez el, amivel megtalálja valódi célját az életben és kidolgozza a lépéseket a végrehajtásához.

Ez jobb mint egy zsebkéssel eltávolítható kapszula.

2013. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!