Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok idegen helyen...

Nem tudok idegen helyen kakalni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar 5 napja itt vagyok, de meg nem sikerult. Nagyon kemeny a hasam meg fajni is szokott. Mit tegyek? Meg egy honapig itt vagyok...
2012. júl. 2. 19:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja meg attol is felek, hogy meghalljak es erzik utana a szagot..
2012. júl. 2. 19:48
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
-.-"
2012. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Koszi...
2012. júl. 2. 19:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ez szar helyzet, szó szerint... menj ki este, amikor már mindenki alszik, zárd magadra a vécéajtót, utána meg fújd be vécéillatosítóval. én is utálok idegen helyen.
2012. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Muszáj lesz! Használj illatosítót, nyiss ablakot.

És ők is kakilnak...

2012. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted más ibolya illatút kakál? Van illatosító spry a WC-ben nem? Ha nem nyögsz hangosan, miért hallanák meg? Gondolod ott állnak a WC ajtó előtt, és azt hallgatják, hogy te sz@rsz?
2012. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Na sorstárs, én együtt érzek Veled,mert én is ezzel küzdtem világéletemben:D és tudom milyen nehéz ügy, hogy megtud keseriteni egy nyaralást.

Am hol vagy apartman, szálloda?

Nincs olyan idő amikor senki sincs a környezetedbe?Mondjuk elmennek enni vagy ilyesmi?Akkor kénne megoldani.Hogy elméssz kicsit, vagy mondod,hogy majd mindjárt méssz utánuk.

Vagy nálam olyan is volt, hogy pl. osztálykiránduláson, vagy balatonon a pláza, vagy strand wj-be tudtam, közbe végig húztam a wc-t, hogy ne legyen hangja és ha meg is halják, még bennmaradsz kicsit,meg úgyse ismernek. Mondjuk én mindig jól jártam ilyen helyzetbe,mert nem volt benn senki.Közbe mindig tereltem a figyelmemet pl. olvastam vagy mobilon játszottam.

Mostmár jobb volt,eljutottam arra a szintre idén,hogy már megmondtam a barátomnak(egy hotelbe voltunk),hogy menjen le nyugodtan előre addig inni egy kávét a hallba,én még elugrok wc-re.Mondta,hogy megvár, de megmondtam neki,hogy én csak úgy tudok, ha nincs ott senki.Nevetett egyet,aztán ment is,hogy akkor lenn vár,addig kér ki nekem kávét.:D Aztán igy meglett oldva a nyaralás. =)

Am meg a kávé, mert olyan is volt,hogy amikor lehetett volna akkor meg az inger nem volt meg,ezen nekem a kávé segitett.Háát sok szerencsét, és tényleg próbáld megoldani, mert akár súlyos következménye is lehet ám,ha nem tudsz. :S

2012. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Én nem problémázok ezen, bárhol tudok, de tényleg.

Minél tovább húzod annál rosszabb lesz.

Lazíts.

2012. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem tudsz, ha nagyon muszáj. Egy hónapig nem fogsz nem tudni vagy akarni nem kakilni, mert kb. 10-12 nap után bélzavarodást kapsz, bélelzáródást és a kínok kínja közt megpusztulsz.


Azért írom ilyen drasztikusan, hogy kapj már észbe! Persze, hogy nem rózsaillatú, amit termlesz a klotyón! Miért, szerinted, másoké az? A klotyót pedig be lehet körbe papírozni, ha az zavar.


Először is, mielőbb vegyél be székletlazítót Pl. Tisasen B-t), vagy igyál éhgyomorra langyos vizet (tudom, hogy unodító, de nagyon hasznos!), vagy szintén éhgyomorra szilvát vagy szilvalevet, ha van a közelben bolt, akkor vehetsz kismamalekvárt is, esteleg koplalj egy napot és csakis rostos narancslevet igyál és gyümölcsöt egyél. Az előbb-utóbb meghozza a kívánt eredményt. :)


Ha pedig hazementél, és még fennáll ez a gond, akkor érdemes elmenni pszichológushoz, aki némi beszélgetős terápiával tud segíteni ezen a gondon.

2012. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Kevés az önbizalmad vagy mi? Nekem egyik ismerősöm olyan nagyképű mint a sz*r (igen a nagyképűségnek és túlzott önbizalomnak szerintem több jó oldala van mint rossz) na ne aggódj ő ha egy 20 fős társaság ül a wc ajtó előtt akkor is akkorát sz*rna ,hogy csak recsegne az ajtó :D :D

És ezt normálisan is fel lehet fogni. Egy normális ember ha pl a párja szüleinél van és viselkedni kell nem megy el sz*rni . De ha muszáj b*zdki akkor nem stresszel ezen és elmegy. MINDENKI sz*rik a sz*r a világ legtermészetesebb dolga. Ők is csinálják gondolj bele ,hogy kiröhögnének ,hogy nem mersz :D

2012. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!