Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okoz gondot másnak is idegen...

Okoz gondot másnak is idegen helyen elvégezni a nagydolgot?

Figyelt kérdés
nagydolog
2012. jún. 12. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
kb 10-12 éves koromig szorongtam emiatt, azóta akárhol, akár mások előtt is.
2012. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a kulcsszó rossz helyre került sorry

az a baj már 20 is elmúltam de még mindig szorongok emiatt, hogy utánam jön valaki vagy kihallatszik, ezt hogy oldhatnám meg :(

2012. jún. 12. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Feleségen úgy jutott túl rajta, hogy erős hasmenése lett a munkahelyen és kénytelen volt elmenni wc-re. Azóta tud bárhol, ha nem is nyugodtan, de egyáltalán képes elvégezni a nagydolgát.
2012. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én viszek magammal ilyenkor egy hashajtónak nevezett készítményt amit még Ausztriában kaptam és gyógynövényekből készült. Ha 12 helyett csak 6-ot cseppentek akkor úgy végzem el a nagydolgom mint ahogy otthon is. Az, meg hogy ki fogja hallani már csak azért nem érdekel mert ha elutazunk akkor általában külföldre megyünk és azokkal az emberekkel nem valószínű hogy még egyszer találkozok. :)
2012. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!