Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi tegyek ilyenkor?

Mi tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem rég a hónaljam közepén észrevettem,hogy van egy szúnyogcsípés méretű kis duzzanat a bőröm alatt. figyelmen kívül hagytam, azt gondoltam hamar el fog múlni. azóta eltelt 2 hét igaz,nem lett nagyobb,de még mindig ott van. utána néztem a neten és azt olvastam h nyirokcsomó probléma, és hogy egy betegség miatt alakulhatott ki, de egyenes arányosságban el is kell tűnnie a betegséggel együtt. nekem nem volt semmilyen betegségem,fertőzésen a felső végtagjaimon és teljesen kétségbe vagyok esve, ugyanis azt is írták,h az emlő daganat első jelei is ezek. 14 éves vagyok, anyukám még nem tud róla,mert nagyon sok gondja van így is, nem akarom ezzel is feleslegesen terhelni,csak akkor ha tényleg komoly.

2012. júl. 11. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólj anyukádnak..Nagynénémnél ugyan ezek voltak a tünetek.De remélem nem komoly..
2012. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na voltál orvosnál,mit mondott?
2012. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!