Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen pelenkát ajánlanátok?...

Milyen pelenkát ajánlanátok? Nagy a baj! (többi lent)

Figyelt kérdés

Állandóan bekakálok.Orvosnál már voltam nincs semmilyen egészségügyi problémám.Nem tudjátok van-e Pampers vagy Libero felnőtteknek?Mert állitolag azok kényelmesek.

F/25



2012. júl. 11. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Pine felnőtt pelenkáról hallottam, h a pempersnek meg a liberonak van-e azt nem tudom.
2012. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én libero bugipelusárol tudok ami 60 kg-ig jó de idáig nen láttam sehol ha írsz segitek
2012. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy beszarsz, ha nincs semmi egészségügyi problémád? Akkor menj el pszichológushoz, vagy pszichiáterhez!
2012. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A felnöt pelenkák is kényelmesek
2013. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van felnőtt pelenka, sokféle: fólia vagy textil-jellegű borítással is; általában XS-S-M-L-XL méretek vannak, de jellemzőek ezek: S-M-L. Az S általában 45-65 kb-os (jellemzően az S-M méretű nőkre és vékony férfiakra), az M 65-95 kg-os (ez inkább már a formásabb méretű hölgyek és átlagos urak számára jó), az L méretű az 95 kg-nál nehezebb emberekre jó. Az XL zömmel 110 kg felettieknek jó (bár majd látod, hogy derék/csípőméret alapján méretezik ezeket). Minden márka forgalmaz kisebb és nagyobb nedvszívóképességű típusokat is (cseppszámokat figyeld). Létezik felnőtt méretű gumibugyi is (valójában már nincs forgalomban valódi gumi bigyi, ezek pvc fóliából készült bugyik), ha nagyobb biztonságban szeretnéd magad érezni. Pelenka/nadrágpelenka márkák (ha esetleg orvos nem írta fel, teljes áron gyógyszertárban is tudsz venni, vagy gyógyászati segédeszköz boltban): Tena, Attends, Abri Form (Abena), Seni, Lille, Molicare, stb... PVC bugyit pedig gyógyászati segédeszköz boltban tudsz venni legyegyszerűbben (körgumisat vagy patentosat csípőméret alapján), bár jobb minőségűek a külföldi pvc bugyik, mint pl a Suprima, mert azoknál jó néhány fajtát nem is varrnak, hanem pvc hegesztéssel zárnak és így kevésbé szakadnak el idővel a "varrásnál". Itt elég sok fajta pelenka típust találsz: [link] de a fentebb felsorolt márkák azok, amiket itthon tudsz beszerezni.
2015. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!