Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki a nyitott szájjal alvás?

Ciki a nyitott szájjal alvás?

Figyelt kérdés
nem tehetek róla... baba korom óta nyitott szájjal alszom... volt már orrmandula műtétem is (kivették)... az még régen volt, utána nem tudom hogy hogy aludtam, de most 17 vagyok és még mindig... megyek egy ottalvós házibuliba és nem akarom, hogy kiröhögjenek... nem annyira igaz barátok, olyan 1 évben kétszer látom őket társaság... de az egyik legjobb fiú barátom is azon mulatozott valamikor, hogy nyitott szájjal alszom... de nem tehetek róla, magától nyitódik ki, nem tehetek arról, hogy hogy alszom.. . nagyon ciki? és mit lehet tenni ellene? 17/L

2012. júl. 11. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos:) lehet, hogy nagyobb kicsit az orrmandulád, és így jutsz autómatikusan több levegőhöz, semmit nem kell vele tenni! Egyébként mély alvásban mindenkinek kinyílhat a szája, max. nem mindig.
2012. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvastam elég figyelmesen, az orrmandula akkor storno.
2012. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak vigyázz, nehogy alvás közben valaki beledugja a micsodáját a szádba.
2012. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi, most megnyugtattatok :) nem fogja...:D
2012. júl. 11. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak nehogy bemásszon egy nagy kaszáspók és jól lenyeld :P
2012. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

-.-" ott lesz a barátom...

kaszáspók :D

2012. júl. 11. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:
10 év múlva hogy fogsz horkolni! :D
2013. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régen én is mindig így aludtam, de kitaláltam rá egy ellenmódszert. Kicsit később megírom priviben. Most mennem kell.
2013. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
örök hála, köszönöm, írj amikor tudsz! :)
2013. febr. 13. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!