Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segitsete, ti hogyan hiztotok...

Segitsete, ti hogyan hiztotok hamar sok kilot?

Figyelt kérdés
Fel kéne hiznom vagy 5-6 kilót.Segitsetek ti mitöl hiztok a leg jobban?? nagyon fontos ! Am valami olyasmit ami egézséges és táplálo és lehet tőle hizni.Zöldséget ne mondjatok azt nem nagyon szeretem inkább gyümi meg hus meg minden más !
2011. márc. 2. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ezer meg egy ilyen topic van, nézz körül. egyébként meg a kérdésedben benne van a válasz:gyümölcsök és sok hús.
2011. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gliadin válasza:

Mennyi idős vagy,mennyi a súlyod és magasságod?

Koros soványság hátterében lehet felszívódási zavar, amíg ez nincs kivizsgálva bármit és mennyit eszel nem fogsz maradandóan hízni.

2011. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én 28 éves koromig nagyon vékony voltam,pedig rengeteget ettem.

Úgy híztam meg,hogy rengeteg szénhidrát tartalmú ételt ettem.A kalóriatartalmat is figyeltem.

Orvostól kaptam egy táblázatot,ami cukorbetegeknek készült,hogy ők mit nem ehetnek.Nekem azokat kellett ennem.

Tészták,olajos magvak,zsíros húsok,tojás,szörp....

2 hónap alatt meg lett a hatása. :)

2011. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössy nagyon am voltam már ki vizsgáláson és semmi am 13/l 26kg 140cm
2011. márc. 3. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!