Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elhasználjam a hüvelykúpot...

Elhasználjam a hüvelykúpot vagy ne? Segítsete. K Kérlek mert nagyon bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés

a helyzet az hogy 1,5 éve volt először gombám azóta pedig szinte minden hónapban van valami hüvelyi problémám, leginkább viszketés és csomószor voltam orvosnál de semmi javulás

ma elmentem újra a nőgyógyászhoz viszketés miatt és meg se vizsgált csak felírt 6 dg Mikogal kúpot meg Mikogal krémet

viszont ma megjött a menzeszem

az a gondom hogy nem tudom mi a bajom és az orvos nem vett kenetet de még meg se nézte

mit tegyek szerintetek?menjek vissza egy másik orvoshoz? vagy használjam el amit a mostani adott?


2011. okt. 27. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hihetetlen hogy nagyon sok nőgyógyász látatlanból állítja fel a diagnózist.

A viszketés hátterében nem feltétlen gomba áll.

Nekem bacim volt , nem tenyésztette ki és folyamatosan csak gombaellenes kúpokat kaptam. Jóhogy nem múlt el!

ki kellene tenyészteni!

Az is lehet hogy már teljesen felborult a hüvelyflórád és attól is érezhetsz viszketést.

Vagy a 3. amire gondolok hoyg candidás vagy és arra kevés kúp,az egész szervezetedből ki kell irtani a gombát

de a tenyésztés lenne a legjobb!

mivel menstruálsz úgyse használhatod a kúpot! menj olyan orvoshoz ahol kitenyészti a Hüvelyváladékot mert ez egy ördögi körforgás lesz!

2011. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetértek az első hozzászólóval. menstruáció alatt nem használhatod a kúpokat. ha folyamatosan visszatérő problémáid vannak, akkor vagy candidád van és azt kezelni kell diétával és szájon át szedhető gyógyszerekkel is, vagy pedig nem gomba és félrekezelnek. válts nőgyógyászt és vizsgáltasd ki magad rendesen (ragaszkodj a kenetvételhez).
2011. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!