Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Masszázsnál külön ehhez...

Masszázsnál külön ehhez kifejlesztett olajok, testápolók helyett használhatok sima testápolót?

Figyelt kérdés

Mindig is sima testápolót használtam. A masszázsolajakat mindig drágálltam, de kíváncsi vagyok, hogy emiatt nem válik-e kevésbé élvezhetővé a masszírozás, vagy nem árt-e a bőrnek. Csak hobbi szinten masszírozok, barátnőimet szoktam a kollégiumban. Köszönöm a válaszokat! :)

18/L



2012. júl. 13. 02:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Használhatsz, csak nem annyira praktikus, mert hamar beszívódik.

Vegyél babaolajat, az nem olyan drága. Az olívaolaj is jó.

2012. júl. 13. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olívaolaj is jó, sőt ha veszel illóolajat és néhány cseppet összekeversz az olívaolajjal, akkor még gyógyhatású is lesz. A rozsmaring jó izomlazításra, a levendula nyugtató hatású, a bergamott élénkítő és fájdalomcsillapító, a rózsafaolaj jó a szorongás és idegesség oldásra, a grapefruit és a fahéj állítólag még a narancsbőr ellen is hatásos. Rossmannban elég jó áron lehet őket kapni 400 Ft. körül vannak, és csak néhány cseppre van szükség belőle, de magában az illóolajokat nem szabad használni, mindenképpen valamilyen ( pl. olívaolajjal) kell hígítani.
2012. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!