Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csípéstől dagadhatott be a lábam?

Csípéstől dagadhatott be a lábam?

Figyelt kérdés
Reggel arra ébredtem, hogy egy hatalmas kb. 4cm átmérőjű piros folt van a combomon, és meg van dagadva. 2 hete volt bennem egy kullancs. Nem emlékszem hol, de arra felé, ahol ez lett. Attól lehet, vagy valami más megcsíphetett este? A közepén van egy apró folt, ami sötétebb.
2012. júl. 13. 14:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ujra első

Akkor is ragaszkodj a vérvételhez. Lehet kullancs, ha eltünik a piros folt akkor is. Nekem pl nem volt piros foltom, ezért már csak akkor jöttek rá, amikor megtámadta az izületeimet.

2012. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen, azt olvastam, hogy van, hogy nem is jelentkezik folt. Azt is olvastam, hogy 1héttől 1. hónapig megmarad, tehát, ha 3 nap alatt elmúlik teljesen hagyom. Ha nem akkor orvos, de attól tartok, hogy le fog rázni, mert nem olyan "kokárdás" a folt. Legalábbis még nem olyan. Akkor kérjek vérvizsgálatot? Azt se tudom, hogy van-e most tb-m. Most fejeztem be a gimit, és nem tudom felvettek-e. Drágák lesznek az esetleges kezelések?
2012. júl. 13. 22:00
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy pókcsípés lett ilyen, kaptam rá egy injekciót a háziorvostól.
2012. júl. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Egy kisebb körben kezd belilulni a piros rész, és valamivel jobban fáj, ha hozzáérek. Hétfőn mindenképp elmegyek orvoshoz, de ha csak egy gyógyszert felír, és attól eltűnik, akkor ugye nem a kullancs miatt lett?
2012. júl. 15. 09:32
 15/15 A kérdező kommentje:
Voltam ma orvosnál. Azt mondta Lyme-kór, és most gyógyszert kell szednem. :( Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!
2012. júl. 16. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!