Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől jön a genny? És miért?

Mitől jön a genny? És miért?

Figyelt kérdés
A nagylábujjamnál régen benőtt a köröm amit kivágtam, kijött, de nagyon bevágtam. Ez volt már vagy 2 hónapja, és folyamatosan jön belőle a geny. Mindig azt látom estére, hogy valami piros elszáradt darab, ami ugye vér, megalvadva, amit ha kiszedek akkor lehet érezni, hogy alul ott a geny. Van amikor felkelek, és látom, hogy ott a folyékony genny a lábujjamra kifolyva, és rászáradva. mitől van ez? Nagyjából minden este ilyen genny darabokat szedek ki, hol csak alvadt vért, hol véres gennyt, hol pedig csak tömény gennyt. Ja és ma megnyomtam a lábujjamat, és lehetett rendesen látni, hogy egy ilyen kis zöld pötty jön ki a lábujjamból. Mitől van ez?

2012. júl. 15. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
elfertőződhet.ORvoshoz kell ezzel menni.
2012. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és gyulladásban van azért.
2012. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell vele mert el is fertőződhet. Sajnos enyémet is ki kellett műteni mert állandó gyulladásba volt :( Fertőtleníteni kell és kitisztítani. Ha semmiképp nem tudsz elmenni orvoshoz, gyógyszertárba mond el mi a baj és tudnak adni rá valamit. Azért ha lesz rá lehetőséged mindenképp orvos...
2012. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!