Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hallottatok már ilyenről?

Ti hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
Anyukám mesélte, hogy olyan 10 éve apukám derekán egy gennyes tályog szerű valami keletkezett, nagyon fájt neki, elment dokihoz is, de ő sem tudta megmondani neki az okát. Párszor kinyomkodták neki a gennyet, szabályosan egy lyuk lett a derekán, aztán egy nap érezte, hogy valami van »ott«. Hátranyúlt, és egy hajcsomót húzott ki belőle. Anyukám azt mondta, hogy utánaolvasott, és azért lehetett ez, mert apukámnak lett volna egy ikertesója, de valahogy a "kezdeti stádiumban" megszűnt létezni. Állítólag ugyanez megtörténhet fogkezdeménnyel, stb. Hallottatok már ilyenről/tapasztaltátok ezt? Szerintem nagyon morbid, nem tudom, mit higyjek el belőle és mit ne..

#genny #morbid #tályog #családi legenda
2012. máj. 26. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hallottam valami hasonló esetről, nagyon régen, de pontosan már nem tudom felidézni. Hozzád hasonlóan én is hadilábon állok az ilyen történetekkel, fogalmam sincs, hogy igazak-e, de mindenesetre nagyon morbidnak hangzik.
2012. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem 40 éves koromban műtöttek petefészekciszta miatt. Akkora volt, mint a méhem, és mikor kivették, kiderült, hogy úgynevezett dermoid ciszta, vagyis nem folyadék volt benne, hanem haj és körömdarabkák.

Ha érdekel, itt olvashatsz a témáról:

[link]

2012. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem-nem. nekem is volt ugyanez, a farkcsontomnál. volt benne egy szőrgomolyag, ennek van valami latin neve, nem tudom pontosan, de rendellenes szőrtnövekedésnél jön elő. és az eredménye a nagy tályog. Meg szokták műteni és akkor húzzák ki ezt a kis szőrgomolyagot, illetve azt alyukat úgy hívják sipoly. Néha keletkezik az ilyen makacs tályogok után.
2012. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!