Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges a fülbevalótól?

Lehetséges a fülbevalótól?

Figyelt kérdés
nemrég lövettem magamnak 3 fülbevalót.pár nappal később kettőt ki kellett vennem mert vérzett és begyulladt.most az az egy is fáj ami bent maradt és szintén kezd begyulladni.néha kicsit hányingerem van és mintha émelyegnék.lehetséges hogy a fülem miatt? lécci normális válaszokat!
2012. júl. 16. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Uhh... Egyrészt szerintem nem kellett volna egyszerre lövetni mindhármat, hanem mondjuk 2-3 hét szünettel... Miután belőtték forgattad? Mert azt ugye kell, de gondolom neked is elmondták. Kented betadinnal, vagy valamivel, ami fertőtlenít? Mert az is jó lett volna... Amúgy valamilyen szinten "normális", ha begyullad, de tisztítani és forgatni mindenképp muszáj!

Émelygés és hányinger persze, hogy lehet emiatt... Gyulladás van a szervezetedben...

2012. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem köszönöm.igen forgattam meg kenegettem.nem ez volt amugy h először lövettem hanem van jó pár.
2012. júl. 16. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!