Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek milyen tapasztalataitok...

Nektek milyen tapasztalataitok vannak a köldökpiercinggel kapcsolatban (a beszúrás után)?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nekem egy hónapja van benn és mióta nem fertőtlenítem egy nagy dudor keletkezett a köldököm belsejében a piercing alatt. Nektek volt már ilyesmi, vagy esetleg más? És mit csináljak vele? Vegyem ki? Egy kicsit fáj is. Előre is köszi. 16/L

2012. júl. 16. 13:33
 1/5 anonim válasza:
Nézesd meg orvossal, mert lehet h fertőzés
2012. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha fáj, mindenképp vedd ki, mert nagyobb baj is lehet belőle és nézesd meg dokival, nehogy elfertőződjön. Sajnos be fog nőni, mert még elég friss a dolog, de majd csináltatsz másikat, csak ne ott ahol ezt, mert lehet ,hogy rosszul szúrtak, lehet hogy túl mélyen, mert ez nem normális.
2012. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem már 9 éve van, de dudor sose volt, egyszer gyulladt be, nagyon piros volt és fájt, de az még az elején, azóta (le is kopogom) semmi gondom vele. Inkább nézesd meg, tényleg nehogy valami gáz legyen.
2012. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem volt dudor.. Jobb ha megnézeted, de nem kell ki venni, amíg nem biztos hogy mi a probléma. Felesleges benöveszteni, hogy újra szúrják, amit mellesleg nem is szívesen csinálnak, ha már egyszer ki volt szúrva... Betadinozd a sebet, mozgasd meg kicsit azékszert, majd kend be éjjelre neogranormon krémmel, el fog múlni, legalábbis nekem ezt mondták a piercing-esnél és bevált.
2012. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM! ELMÚÚLT!
2012. aug. 12. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!